“çizgilEMEK” isimli karikatür sergimin açılışını yaptık.

Kuşadası Fatma Özel Arabul Kültür Merkezinde (KUAKMER)  “çizgilEMEK” isimli karikatür sergime ev sahipliği yapmaya başladı. 30 eserimin yer aldığı serginin açılışını Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer yaptı.

Serginin açılışı için düzenlenen kokteylde belediye başkan vekili Tibet Özer, Zerrin Boratav Bağçıvan, karikatüristler Lütfü Çakın, Ozan Çavdar, Bilal Akay basın mensupları ve sanatseverler katıldı. Konusunu barış,insan hakları, adalet, çevre,özgürlük,kadın hakları,teknoloji gibi konulardan alan eserler, sanatseverlerden yoğun ilgi gördü. Sergi 7 Aralık 2021 tarihine kadar gezilebilir.

Serginin açılışında konuşan Kuşadası Belediye Başkan Vekili Tibet Özer, “Öncelikle Kuşadası’nda değerli karikatürist Musa Keklik’in sergisine ev sahipliği yaptığımız için çok mutluyuz. Kendisi birçok ulusal ve uluslararası sergiye katılan ve ödüller kazanan karikatür sanatçısı . Kuşadası Belediye Başkanımız Ömer Günel adına sanatçımıza teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum” diye konuştu.